Nadruki na odzieży

nadruki ekspert4u.pl


NADRUKI od 1 sztuki

nadruki ekspert4u.pl

Wykonujemy nadruki od 1 sztuki

Realizujemy zlecenia metodą sitodruku oraz w technologii termo-transferu.

Możemy zaprojektować podstawową szatę graficzną jak i nanieść logo przesłane prze klienta.
Posiadamy odpowiednie oprogramowanie dzięki któremu możemy wprowadzić zmiany w układzie graficznym jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Cena

Ilość nadruków do zrobienia ma zasadniczy wpływ na cenę jednostkową.

Ile nadruków chcę zrobić?

Do 30 szt. - wybierz termo-transfer

Powyżej 30 szt. - Wybierz SITODRUK

Termo-transfer

Proces wykonania znakowania w technologii termo-transferu składa się z kilku etapów. Metoda polega na termicznym wgrzaniu nadruku. A jej realizacja jest ściśle związana z rodzajem materiału, na którym ma zostać wykonane znakowanie. Aby uzyskać jak najlepszą trwałość produktu, podczas realizacji zleceń należy w odpowiedni sposób dobrać:

  • siłę nacisku,

  • temperaturę wgrzania,

  • czas wykonania.

Wykonując znakowanie odzieży należy zwrócić uwagę na strukturę tkaniny. Od tego czynnika zależy prawidłowy wybór folii termotransferowej. Nadruki tego typu można wykonywać na folii odblaskowej, trudnopalnej, flock lub flex.

W tej technologii nadruki mogą być min.: odblaskowe, brokatowe oraz metalizowane. Emblematy takie mają zastosowanie reklamowe, używane są jako ozdoby, a także służą do zwiększenia widoczności osób, które znajdą się w niekorzystnych warunkach (odzież odblaskowa).

Nadruki odblaskowe

Odzież z odblaskiem oprócz funkcji typowo reklamowej, spełnia również istotną rolę praktyczną. Jest konieczna w takich branżach jak: budownictwo, drogownictwo, a także jest przydatna dla osób, które pracują w warunkach słabej widoczności. Nasze nadruki skierowane są również do pracowników lotnisk, hal targowych, czy baz transportowych. Wykonujemy nadruki odblaskowe dla rowerzystów oraz pieszych i tym samym zapewniamy im bezpieczeństwo na drodze. Realizujemy nadruki na spodniach, koszulkach, plecakach, a także na okryciach wierzchnich.

Nadruki metalizowane

Wcześniej wycięte wzory z folii przenoszone są na odzież z wykorzystaniem wysokiej temperatury.

Sitodruk

W ramach działalności tworzymy nadruki na koszulkach damskich oraz męskich oraz szeroko rozumianej odzieży roboczej (koszulkach, czapeczkach, kamizelkach, polarach).

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, istnieje możliwość wykonania ozdób na ubraniach dziecięcych.

Sitodruk reklamowy jest najtańszą formą znakowania odzieży pod warunkiem dużej ilości wykonywanych jednakowych aplikacji.

Nadruki wykonane tą metodą charakteryzują się długą trwałością.

Metoda ta polecana jest wszystkim klientom, którzy chcą wykonać spory nakład aplikacji, zachowując przy tym wysoką jakość znakowania.

Druk sitowy realizujemy na odzieży bawełnianej, jak również na materiałach dzianinowych. Wykonujemy aplikacje zarówno na tkaninach białych, jak i kolorowych.

Oferujemy usługi druku w jednym kolorze lub w wielu barwach.

Istnieje możliwość stworzenie odblaskowych oznakowań na bluzach i t-shirtach.

Metoda sitodruku

Metoda sitodruku wykorzystywana jest do przygotowywania dużych ilości odbitek z jednego szablonu. Proces druku polega na nanoszeniu kolejnych warstw projektu.

Do druku używane są farby:

  • wodne – dzięki nim uzyskuje się nasycone kolory,

  • plastizolowe – posiadają duży współczynnik krycia.